محصولات ما

  کلاچ6

معرفی و مزایای سیستم کلاچ هوشمند

همانگونه که می دانید بیشتر خودروهای تولیدی در جهان دارای کلاچ معمولی می باشند که دلیل عمده آن ارزان بودن و مصرف سوخت کمتر و شتاب بیشتر گیربکسهای معمولی می باشد.
در ضمن خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک به دلیل پیچیدگی زیاد، مشکل خدمات پس از فروش داشته و مصرف سوخت بیشتر و شتاب کمتر نسبت به گیربکس های معمولی را دارد.

حال چگونه می توان سیستمی را طراح نمود که هم قابلیت های گیربکس اتوماتیک را دارا باشد و هم قابلیت های گیربکس معمولی را؟

برای حل این مشکل سیستم کلاچ اتوماتیک می تواند راه حل مناسبی باشد توسط این سیستم می توان همانند یکی خودرو اتوماتیک در ترافیک های سنگین در حالتی که خودرو در دنده یک می باشد با گرفت و رها کردن ترمز (بدون کلاچ گرفتن) خودرود را به حرکت در آورد یا متوقف نمود در حالتهای تعویض دنده را انجام (فقط با گرفتن کلید کلاچ بر روی دسته دنده).

این دستگاه به راننده امکان می دهد فقط با فشردن یک کلید که بر روی دسته دنده تعبیه شده است جهت تعویض دنده اقدام نماید و در ترافیک های خزنده شهری همانند خودروی گیربکس اتوماتیک رانندگی کند به طوری که با فشردن پدال ترمز خودرو متوقف و با رها کردن پدال ترمز خودرو به صورت کاملا نرم و بدون لرزش حرکت می نماید و در نهایت فشردن پدال گاز باعث حرکت سریعتر خودرو می شود.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که راننده در هر زمان و در هر شرایط از جمله هنگام حرکت یا توقف کامل خودرو می تواند با فشردن یک کلید، سیستم را از حالت هوشمند خارج و به حالت معمولی کارخانه (کلاچ گیری با پا) بازگرداند.

با توجه به عملکرد این دستگاه به صورت کاملا هوشمندانه و متناسب با نیاز خودرو، از انجام عمل کلاچ گیری اضافه که معمولا توسط راننده صورت می گیرید جلوگیری گردیده و در نتیجه علاوه بر کاهش مصرف سوخت باعث افزایش عمر دیسک و صفحه کلاچ نیز می گردد.

این دستگاه دارای یک برد الکترونیک مرکزی می باشد که طبق یک برنامه نرم افزاری کاملا حرفه ای تمامی فرامین لازم را به تمامی اجزای مکانیکی آن ارسال می نماید.

طریقه نصب این دستگاه به گونه ای است که به هیچ یک از اجزای خودرو از جمله گیربس و غیره ارتباط نداشته و بدون دستکاری در قطعات خودرو، با حداقل زمان، قابل نصب بر روی انواع خودرو های داخلی و خارجی می باشد.

سیستمی که محصول این شرکت می باشد پس از انجام تست های گوناگون مورد تایید پارس خودرو و ایران خودرو قرار گرفته که هم اکنون این شرکتهای خودرو ساز تعداد قابل توجهی از این دستگاه را بر روی هزاران خودرو تولیدی نصب و ارائه نموده اند.

ش

کیت آپشن چند کاره

این مجموعه از مفید ترین و کاربردی ترین کیتهای تولید شده توسط شرکت میباشد.
این کیت شامل سیستم های زیر میباشد:
1- اتو لایت (چراغ هوشمند )
با نصب این سیستم چراغهای خودرو ی شما هنگام شب و یا هنگام ورود و خروج به تونلها به صورت اتو ماتیک روشن و خاموش میشود
2- فلاشر اضطراری
در هنگام ترمز شدید و یا در حالت دنده عقب فلاشر ها بصورت اتوماتیک شروع به کار نموده و به رانندگان خودرو های عبوری هشدار لازم را داده و سطح ایمنی سر نشین و اطرافیان را ارتقا می دهد
3-پاور ویندوز(شیشه بالابر خودکار)
هنگام قفل کردن درب ها ، شیشه ها به نوبت یکی پس از دیگری به بالا حرکت نموده و بسته میشوند.
4-چراغ پارک (چراغ همراه)
پس از قفل نمودن درب خودرو و در صورت عدم وجود نور کافی لامپهای نور پایین به مدت 30 ثانیه روشن و سپس به صورت خودکار خاموش می شوند.این ویژگی به راننده کمک می کند پس از ترک خودرو روشنایی کافی در مسیر خود داشته باشد

دزدگیر سمند مالتی پلکس
بازدید: 1260


دزد گیر سمند مالتی پلکس
سیتم کروز کنترل
بازدید: 2514


سیستم کنترل سرعت خودرو
دزدگیر رانا